faneco.com

Rozwiązania higieniczne

fanaco.com

 

Firma Faneco jest uznanym dystrybutorem i producentem wyposażenia dla toalet publicznych. Działa na rynku polskim i europejskim współpracując z wieloma lokalnymi i międzynarodowymi kontrahentami. Unikalne podejście polegające na łączeniu międzynarodowego handlu z dopasowaniem do lokalnych rynków sprawiają, że ze spółką współpracuje coraz większe grono małych firm, jak i wielkich korporacji.

Dlaczego warto współpracować z firmą Faneco?

Uczciwe biznesowe podejście i nastawienie na wysoką jakość obsługi sprawiają, że firma stale poszerza grono swoich klientów i współpracowników. Firmę wyróżnia elastyczne podejście i dopasowywanie swojej oferty do potrzeb całego rynku i każdego klienta z osobna. W swojej ofercie firma posiada zróżnicowane linie produktowe, które odpowiadają potrzebom klientów z różnych segmentów rynku oraz dysponujących różnym budżetem. Od ekonomicznych zestawów wyposażenia toalet do ekskluzywnych akcesoriów łazienkowych dla najbardziej wymagających klientów. Dla stałych klientów oraz przy realizacji dużych zamówień, firma zapewnia atrakcyjne rabaty cenowe. Partnerzy firmy nie tylko na etapie zakupów, ale również przy realizacji swoich projektów mogą liczyć na doradztwo i logistyczne wsparcie. Dzięki proekologicznemu podejściu, przedsiębiorcy i klienci, którzy kooperują z firmą Faneco, mogą mieć pewność, że przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Oferta produktowa firmy

W ofercie firmy znajdziemy szeroką gamę produktów a min. dozowniki do mydła, dozowniki automatyczne, dozowniki do płynów dezynfekcyjnych, pojemniki na ręczniki papierowe, podajniki do papieru toaletowego oraz uchwyty na papier; nowoczesne suszarki do rąk i energooszczędne suszarki kieszeniowe, kosze na śmieci, kompleksowe wyposażenie toalet dla osób niepełnosprawnych, różne rodzaje przewijaków dla niemowląt, akcesoria do toalet ze stali nierdzewnej takie jak misy WC, pisuary i umywalki.

Dodatkowe atuty firmy Faneco

Podczas współpracy firma zapewnia profesjonalne wsparcie marketingowe, jak i szkolenia produktowe. Dzięki takim praktykom, obydwie strony wyłącznie mogą zyskać. Dla partnerów handlowych firma przygotowała pomoc specjalistów w kwestii produktów jak i handlowców przy dużych ofertach. Partnerzy handlowi mogą też liczyć na dedykowane warunki sprzedaży i możliwości udzielania rabatów. Podczas obsługi inwestycji firma zapewnia kompleksową obsługę od przygotowania oferty, przez dostarczenie produktów na teren budowy, a na fachowym doradztwie kończąc. Strona internetowa firmy posiada wersje w języku polski, angielskim, niemieckim, czeskim i rosyjskim. Zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy. Wszystkie niezbędne dane podajemy poniżej.

Polska wersja strony Faneco
Anglojęzyczna wersja strony Faneco
Kontakt