ole.pl

Odkryj czystą toaletę

Firma ole.pl sp. z o.o. sp. k. działa w sektorze wyposażenia toalet publicznych i łazienek. Dostarcza produkty na rynek polski oraz europejski stale poszerzając grono zadowolonych klientów. Wśród odbiorców sklepu można znaleźć wiele instytucji państwowych, placówek publicznych, małych i większych firm oraz osób indywidualnych. Ole.pl to rzetelny partner gwarantujący utrzymanie toalet i łazienek w czystości. Firma dba o to, aby w jej ofercie znajdowały się wyłącznie produkty wysokiej jakości od uznanych producentów. Ponadto oferta jest na bieżąco poszerzana o najnowsze kolekcje i innowacyjne artykuły jak np. jedyne w Polsce podajniki ręczników bawełnianych.

W ofercie firmy znajdziemy między innymi nowoczesne suszarki do rąk automatyczne, kieszeniowe oraz przyciskowe; bardzo duży wybór dozowników do mydła, akcesoria dla niepełnosprawnych takie jak uchwyty dla niepełnosprawnych, siedziska prysznicowe czy lustra uchylne; pojemniki na ręczniki papierowe od wielu uznanych marek, podajniki papieru toaletowego i wiele różnych uchwytów na papier, chemie gospodarczą do domu i profesjonalnego użytku oraz materiały higieniczne takie jak ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe. Jak widać ole.pl to niekwestionowany dostawca najszerszej gamy rozwiązań higienicznych.

Wybierając ole.pl wybierasz uznaną markę, z której usług korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów. Możesz mieć pewność, że Twoje produkty będą dostarczone na czas, a biuro obsługi klienta odpowie na wszelkie Twoje pytania. Ponadto, na stronie firmy znajdziemy również bloga prowadzonego przez specjalistów w dziedzinie utrzymywania czystości i projektowania toalet publicznych. Na blogu dowiemy się np. jak zaprojektować toaletę dla niepełnosprawnych, jak zamontować suszarki do rąk, jakie są standardy higieny w lokalach gastronomicznych, a nawet pobierzemy darmowe infografiki do szkół i firm dotyczące różnych aspektów higieny. Zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy. Wszystkie niezbędne dane podajemy poniżej.
Polska wersja strony Ole.pl
Anglojęzyczna wersja strony Sanitario.eu
Kontakt
Blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *