ole.pl

Odkryj czystą toaletę

Firma ole.pl sp. z o.o. sp. k. działa w sektorze wyposażenia toalet publicznych i łazienek. Dostarcza produkty na rynek polski oraz europejski stale poszerzając grono zadowolonych klientów. Wśród odbiorców sklepu można znaleźć wiele instytucji państwowych, placówek publicznych, małych i większych firm oraz osób indywidualnych. Ole.pl to rzetelny partner gwarantujący utrzymanie toalet i łazienek w czystości. Firma dba o to, aby w jej ofercie znajdowały się wyłącznie produkty wysokiej jakości od uznanych producentów. Ponadto oferta jest na bieżąco poszerzana o najnowsze kolekcje i innowacyjne artykuły jak np. jedyne w Polsce podajniki ręczników bawełnianych.

W ofercie firmy znajdziemy między innymi nowoczesne suszarki do rąk automatyczne, kieszeniowe oraz przyciskowe; bardzo duży wybór dozowników do mydła, akcesoria dla niepełnosprawnych takie jak uchwyty dla niepełnosprawnych, siedziska prysznicowe czy lustra uchylne; pojemniki na ręczniki papierowe od wielu uznanych marek, podajniki papieru toaletowego i wiele różnych uchwytów na papier, chemie gospodarczą do domu i profesjonalnego użytku oraz materiały higieniczne takie jak ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe. Jak widać ole.pl to niekwestionowany dostawca najszerszej gamy rozwiązań higienicznych.

Wybierając ole.pl wybierasz uznaną markę, z której usług korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów. Możesz mieć pewność, że Twoje produkty będą dostarczone na czas, a biuro obsługi klienta odpowie na wszelkie Twoje pytania. Ponadto, na stronie firmy znajdziemy również bloga prowadzonego przez specjalistów w dziedzinie utrzymywania czystości i projektowania toalet publicznych. Na blogu dowiemy się np. jak zaprojektować toaletę dla niepełnosprawnych, jak zamontować suszarki do rąk, jakie są standardy higieny w lokalach gastronomicznych, a nawet pobierzemy darmowe infografiki do szkół i firm dotyczące różnych aspektów higieny. Zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy. Wszystkie niezbędne dane podajemy poniżej.
Polska wersja strony Ole.pl
Anglojęzyczna wersja strony Sanitario.eu
Kontakt
Blog